Cena vs. Kvalita pri plastových oknách , alebo si zvoliť kvalitný hliník ?

Autor: Okná-dvere | 10.5.2017 o 9:44 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  381x

Cena a kvalita plastových okien nejdú vždy ruka v ruke. Určite sa nedá povedať , že čím drahšie okná máte, tak sú zákonite aj  kvalitnejšie. Niekedy je práve opak pravdou.  

Cena vs. Kvalita pri plastových oknách , alebo si zvoliť kvalitný hliník ?


Cena a kvalita plastových okien nejdú vždy ruka v ruke. Určite sa nedá povedať , že čím drahšie okná máte, tak sú zákonite aj  kvalitnejšie. Niekedy je práve opak pravdou.  
Ak by sme sa na cenu a kvalitu pozreli ako na priamky, tak sa niekde v jednom bode pretnú. Tento bod býva tým optimálnym , kde dostávate za rozumnú cenu najlepšiu možnú kvalitu. Plastové okná v našej ponuke spĺňajú všetky náležitosti prvotriednych okien, no zároveň robíme všetko pre to, aby sme pri zachovaní ich kvality ponúkali bezkonkurenčnú cenu. 


Kvalita je dôležitejšia než cena 


Použité materiály, pevnosť spojov, celkové zhotovenie okna, jeho montáž a mnoho iných náležitostí sú mimoriadne dôležité pre to, aby vám vaše nové okná naozaj dobre a dlhodobo slúžili. 
Niekedy sa na trhu nájde veľmi dobrá ponuka na kvalitné okná, ktoré možno len dlho stoja na sklade. Vo väčšine prípadov sú však až podozrivo výhodné akcie na úkor samotnej kvality materiálov a montáže týchto okien. Na druhej strane príliš drahé okná zas ani zďaleka nezaručujú adekvátnu kvalitu. 
Rozumná voľba a premyslené konanie. To sú dve najdôležitejšie veci, ktoré by ste mali zvážiť pri výbere plastových okien. U nás nájdete rozumné ponuky a pokoj na premyslenie, aby ste si mohli v kľude vybrať to najlepšie riešenie pre vás a váš dom či byt. 
Buďte aj vy dlhé roky spokojní s vašimi novými plastovými oknami. Buďte spokojní s našou prácou, ktorú  pre vás robíme najlepšie ako sa len dá. 

BLOGMáte zateplený dom alebo panelák?

MÁTE ZATEPLENÝ DOM ALEBO PANELÁK?

AŽ TERAZ STE ZISTILI, ŽE TREBA VYMENIŤ OKNÁ?

Samozrejmosťou zateplených nehnuteľností by mali byť aj poriadne a kvalitné okná, ktoré spĺňajú všetky predpoklady a kritéria, aké by ...

Štvorsklo ako trend - extrémna izolačná schopnosť

ŠTVORSKLO AKO TREND - EXTRÉMNA IZOLAČNÁ SCHOPNOSŤ

NEBOJTE SA SIAHNUŤ PRÁVE PO ŠTVORSKLE

Už z logického hľadiska je jasné, že izolačné štvorsklo dokáže vylepšiť tepelnú izoláciu, ba dokonca vytvoriť maximálnu ...

Čo je dverná výplň?

ČO JE DVERNÁ VÝPLŇ?

SÚ ODOLNÉ?

Okrem kvalitného rámu a dverného krídla, musí byť predovšetkým v prípade plastových vstupných dverí i kvalitná výplň. Dverná výplň má teda vplyv na celkovú ...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Zálohovanie PET fliaš je bližšie. Na aké prekážky naráža?

Zálohovaním sa vyzbiera 90 percent fliaš.

Podcast Dobré ráno

Dobré ráno: Slovensko vo finále MS vo futbale? Nie je to utópia

Slovenský futbal môže siahať na vrchol.

KOMENTÁR ONDREJA PODSTUPKU

Pomôžme ministrovi spraviť drahé a bolestivé rozhodnutie

Zálohovanie PET fliaš je dobrý a bolestivý nápad.


Už ste čítali?