Nadčasový dizajn – nerezové pánty na vchodové dvere

Autor: Okná-dvere | 22.12.2016 o 0:00 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  208x

Laická verejnosť berie vchodové dvere iba ako obyčajnú súčasť budovy, bytu alebo domu. Pravda je však oveľa širšia ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať!

article_photo

Prvou vecou, s ktorou príde hosť do kontaktu, sú práve vaše vchodové dvere. Tie sú prvým dojmom, ktorý je súčasťou celkového dojmu nielen z budovy, ale aj interiéru. A keďže je tento prvý dojem najdôležitejší, vchodové dvere by ste mali brať ako úžasnú možnosť zaujať hostí ale aj seba. Prečo teda neurobiť z jednoduchých plastových alebo hliníkových vchodových dverí dizajnový kúsok, ktorý vám budú všetci závidieť?

Faktom však je, že aj tento objekt sa stáva čoraz dôležitejšou časťou plánov architektov. Časy, kedy nad vchodovými dverami iba mávli rukou sú dávno preč. Súčasný trh poskytuje obrovské množstvo materiálov, farebných kombinácií, modelov či typov dverí a ponúka tak rozsiahly výber. A prečo by ste si mali vybrať tie najnudnejšie a najobyčajnejšie?

Výber materiálu či farby určite zaváži na celkovom dojme z vchodových dverí. Sú to prvé charakteristiky, ktoré si človek všimne. Skutočná krása a dizajnová príťažlivosť je však ukrytá v detailoch! Netreba zabúdať, že kľučky a pánty sú tiež časťou vchodových dverí a majú vynikajúcu schopnosť celkový dojem buď dokonale podčiarknuť alebo úplne pokaziť. Čo hovoria najaktuálnejšie trendy?

Možno budete prekvapení, no v dnešnom architektonickom dizajne stále vedie oceľ. Nerezové pánty však nie sú až takým častým riešením – o to viac však prekvapíte! Okrem príťažlivého dizajnu, ktorý je nenásilný a dovolí tak vyniknúť aj ostatným prvkom, sa pýšia priam exkluzívnou kvalitou! Vchodové dvere prichádzajú do priameho kontaktu s poveternostnými podmienkami a tak sa odporúča použiť čo najpevnejšie materiály. Okrem toho nerezové pánty chránia pred vlámaniami a sú tak ideálnym spojením elegantného dizajnu a špičkovej kvality.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Náhorný Karabach chce byť veľmocou. Vďaka jeseterom

Chovajú jesetery a chcú sa stať kaviárovou mocnosťou. Zásah z frontovej línie prežili len statočné ryby.

DOMOV

Sťal dve hlavy chobotnice, ale na silných mužov Smeru si netrúfol

Mantinely vidno pri riaditeľoch nemocníc.

EKONOMIKA

Môžu vám zvýšiť cenu uprostred viazanosti, ako to urobilo UPC?

Aj keď človek podpíše viazanosť, nemá istotu, že ju aj dokončí.


Už ste čítali?