Ako nájsť slovenskú firmu na servis okien?

Autor: Okná-dvere | 7.12.2016 o 0:00 | Karma článku: 1,52 | Prečítané:  461x

Precízne a spoľahlivo vykonaná montáž okien je rovnako dôležitá ako kvalita materiálu a spracovanie okien. Nájsť však firmu, ktorá vykoná montáž stopercentne a v prípade vzniku problémov tiež servis, môže byť dosť veľký problém. 

article_photo

Našim cieľom je predovšetkým to, aby firma vykonala kompletnú dodávku okien, montáž a následne záručný i pozáručný servis. Poďme si povedať, na ktoré kritéria by ste sa pri výbere firmy mali zamerať.

Pri výbere firmy si všímate ...

Uvažujete o dodávateľovi plastových, hliníkový či drevených okien? Pri výbere firmy si dajte záležať na tom, aby mala dokonalý prehľad o typoch, použitých materiáloch a postupu odbornej montáže. Na profesionálnej inštalácií bude záležať viac výrobcovi, než niekomu, kto bude realizovať len montáž, takže najvhodnejším riešením bude, ak si vyberiete dodávateľa, ktorý produkty vyrába aj inštaluje. Samostatná montáž od inej firmy môže byť okrem iného i nákladnejšia a ak by ste si objednali komplexné služby priamo od výrobcu, vyplatí sa vám to predovšetkým po finančnej stránke. Prípadný servis a pravidelná údržba je základom kvalitnej slovenskej firmy, ktorá by vám mala tieto služby bez problémov poskytnúť!

Najlacnejšie neznamená najvýhodnejšie

Dajte prednosť firme, ktorá má dlhoročné skúsenosti a pôsobnosť na slovenskom trhu, pričom veľa vám môžu napovedať referencie od ostatných zákazníkov. Pamätajte, že najlacnejšie neznamená najvýhodnejšie, keďže neodborne vykonaná montáž či servis okien bude pre vás obrovskou záťažou! Investujte finančne rozumne a nesnažte sa za každú cenu ušetriť. Každé okno má svoj „rodný list“, ktorý slúži pre identifikáciu konkrétneho produktu, zisťovanie typu náhradných dielov a mnoho iného. Nenechajte sa odradiť možno vyššími cenami, ktoré sú veľa krát zárukou stopercentnej kvality a spoľahlivosti.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?