Trpezlivosť prináša dokonalý produkt

Autor: Okná-dvere | 5.12.2016 o 0:00 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  163x

Vo všeobecnosti platí, že čím má firma vo svojom obore dlhšie skúsenosti, tým je jej odvedená práca dokonalejšia a precíznejšia. 

Každý sa učí na vlastných chybách, čiže ani v prípade stavebných spoločností tomu nie je inak. Veľa zákazníkov sa totiž domnieva, že ak uprednostní firmu, ktorá na trhu pôsobí povedzme 10 rokov, bude natoľko šikovná a rýchla, že si svoju prácu odvedie behom jedného dňa, resp. týždňa. Treba mať na pamäti, že ak ide o zložitejšiu rekonštrukciu domu či bytu, nie vždy je to také jednoduché, ako sa nám spočiatku môže zdať. Možno by ste sa čudovali, ale aj tí najskúsenejší robotníci sa raz za čas stretnú s prípadom, kedy si nevedia dať rady. Práve z tohto dôvodu je nevyhnutné, aby ste vy ako zákazník boli maximálne trpezlivý, v opačnom prípade nebude výsledok taký, ako si predstavujete.

article_photo

Chcem, aby bola práca na stavbe dokončená čo najskôr. Je to správne?

Základom je, aby ste dodávateľovi, prípadne danej firme vysvetlili, čo si želáte v rámci rekonštrukcie vykonať. Pôjde len o klasickú výmenu okien či o zložitejšie stavebné zásahy? Už od tohto faktu sa odvíja to, koľko bude daná práca trvať. Je pochopiteľne jasné, že ak je firma ešte len nováčikom, bude všetko trvať omnoho dlhšie ako firme, ktorá má už dlhoročné skúsenosti. Je to logické, čiže ak chcete mať tieto zmeny dokončené čo najskôr, dajte prednosť odborníkom s dlhoročnými skúsenosťami a praxou. Nezabúdajte, že tlačiť na niekoho a naháňať ho môže byť v konečnom dôsledku pre vás veľmi zlé. Aj keď to firma navonok neprizná, bude sa snažiť splniť vaše očakávania, no možno nie až tak precízne ako v prípade, že by mala na prácu dvojnásobne viac času. Dobre sa teda zamyslite, či je naozaj vhodné niekoho náhliť a snažiť sa, aby bola práca odvedená v rekordne krátkom čase.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?