V skle sme doma my, a práve preto vám vieme spraviť najlepšie okná

Autor: Okná-dvere | 2.12.2016 o 0:00 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  206x

Chystáte sa pre kúpu nových okien? Pred výberom je nevyhnutné, aby ste si ujasnili dôležité kritéria, na ktoré sa zameráte.

article_photo

V prvom rade je dôležité, aby ste siahli po kvalitnom materiály, ktorý vám vydrží po mnoho rokov, a to bez výraznej starostlivosti. Hliník je vďaka svojim výborným parametrom jednotkou na trhu, čiže touto voľbou skutočne nič nepokazíte! Áno, cena je o niečo vyššia, no nie príliš rozdielna od ostatných typov materiálov Plast je cenovo výhodný a v podstate má tiež výborné vlastnosti, a to najmä tepelno-izolačné. Drevo poteší nejedeného nadšenca prirodzených materiálov a jednoduchosti, čiže ak uprednostňujete tento štýl, drevené okná budú pre vás ideálnou voľbou. Pochopiteľne, že aj také kovanie je nesmierne dôležité, keďže práve od tohto parametru závisí to, ako bude vaše okno tesniť. A čo také sklo? Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, aký je rozdiel medzi jednotlivými druhmi presklenia? Keďže ide o časť okna, ktorá zaberá jeho najväčšiu časť, mali by ste mať jasno v tom, či uprednostníte dvojsklá alebo trojsklá, keďže práve od typu skla závisia tepelno-izolačné vlastnosti. Okrem iného ovplyvňujú priepustnosť svetla do interiéru a v mnohých prípadoch nás dokážu ochrániť pred vlúpaním zlodejom! Základom je však dôkladne vykonaná montáž profesionálmi, ktorí sa o všetko podstatné postarajú za vás. Ako nájsť firmu, ktorá vie dodať najlepšie okná?

Neuspokojte sa s niečím, čo vám za krátku dobu prinesie viac starostí ako úžitku

Referencie. Možno si poviete, že referencie nie sú až tak dôležité, veď každému z nás vyhovuje niečo iné. Je to v podstate aj pravda, lenže ak si prečítate, že 100 ľudí zo 100 nebolo spokojných s odvedenou inštaláciou okien, niekde bude chyba! Základom je čítať, informovať sa a nič nepodceňovať, keďže vo väčšine prípadoch závisí kvalita okien od vykonanej montáže. Všímajte si tiež cenové ponuky, akcie či certifikáty, keďže aj tieto kritéria môžu byť kľúčové. Nebojte sa danej firmy spýtať na detaily, veď kto iný vám poradí lepšie, keď nie firma, ktorá okná vyrobila? Dajte prednosť kvalite, referenciám a vlastnému úsudku. Neuspokojte sa len s niečím, čo vám za krátku dobu prinesie viac starostí ako úžitku. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?