Hliníkový Hs portál do Vášho domova prinesie úplne novú dimenziu!

Autor: Okná-dvere | 1.12.2016 o 0:00 | Karma článku: 1,44 | Prečítané:  241x

Rozmýšľate o kúpe moderných, no zároveň elegantných dverí, ktoré prinesú do vašej domácnosti úplne novú dimenziu? Máme pre vás riešenie! 

HS portál znamená „nízkoprahové zdvižné dvere“, a ide o názov, ktorý pochádza z nemeckého slova Hebe Schiebe.

article_photo

Hs portál – čo to je?

Hs portály je možné vyrobiť v podstate z akýchkoľvek materiálov, rovnako ako aj okná. Môže ísť o hliníkový, drevený, prípadne aj plastový Hs portál, čiže konečné rozhodnutie je už len na vás. Je potrebné uvedomiť si, že v normálnych oknách, dverách či balkónových dverách na voľbe materiálu síce záleží, ale nie až v takej miere, ako pri voľbe Hs portálu! Pre správnu funkciu Hs portálu je nevyhnutné, aby dochádzalo k čo najmenším teplotným deformáciám ako je predlžovanie alebo prehýbanie okenného posuvného krídla. Aby ste týmto nepríjemnostiam zabránili, ideálnym riešením bude Hs portál vyrobený z hliníku, ktorý patrí medzi najstabilnejší a všeobecne vysokokvalitný materiál. Na druhej strane, pre Hs portál je najmenej vhodným materiálom plast, keďže ten vďaka svojim fyzikálnym vlastnostiam, vysokej teplotnej rozťažnosti a vysokej tendencií k prehybom, vedie Hs k veľkým netesnostiam. Ak však máte obmedzený rozpočet, jedným z riešení je siahnuť po posuvných, resp. posuvno-výklopných dverách, ktoré disponujú posuvnou funkciou a komfortom, ktorý vyžadujete.

Nezabúdajte, že v prípade, keď je Hs portál namáhaný fyzikálnymi vplyvmi ako je teplota, dochádza k tomu, že sa krídla v dôsledku rozťažnosti rozťahujú. V okamžiku, keď táto situácia nastane, krídla sa odďaľujú a zároveň sa prehýbajú, čiže dochádza k neželaným deformáciám, ktoré je nemožné napraviť! Dajte prednosť kvalitnému hliníku, ktorý prinesie do vašej domácnosti novú dimenziu a zabezpečí zaslúžený komfort, po ktorom túži každý z nás.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Náhorný Karabach chce byť veľmocou. Vďaka jeseterom

Chovajú jesetery a chcú sa stať kaviárovou mocnosťou. Zásah z frontovej línie prežili len statočné ryby.

DOMOV

Sťal dve hlavy chobotnice, ale na silných mužov Smeru si netrúfol

Mantinely vidno pri riaditeľoch nemocníc.

EKONOMIKA

Môžu vám zvýšiť cenu uprostred viazanosti, ako to urobilo UPC?

Aj keď človek podpíše viazanosť, nemá istotu, že ju aj dokončí.


Už ste čítali?