Dvere bez súperenia - nie len pre náročných!

Autor: Okná-dvere | 28.11.2016 o 0:00 | Karma článku: 1,01 | Prečítané:  207x

Chcete vymeniť staré dvere za nové? Pýtate sa, na čo sa máte pri vašom výbere zamerať? Okrem oddelenia jednotlivých miestností a zachovania súkromia je dôležitý hlukový útlm, napríklad v prípade detskej izby, spálne či pracovne. 

article_photo

Preto je pri výbere potrebné spýtať sa na zvukový útlm u konkrétnych dverí! Okrem použitého materiálu či konečnej ceny sa tiež zamerajte na priepustnosť svetla, či by bolo vhodné, ak by boli dvere presklenené, prípadne len čiastočne. Uvedomte si, že  v chodbe potrebujeme taktiež svetlo a pokiaľ v nej nie je žiadne okno, presklenie dverí veľmi pomôže! Dalo by sa povedať, že aj toto kritérium je pri konečnom výbere veľmi podstatné, čiže je nesmierne dôležité uvedomiť si, kam ktoré dvere umiestnite.

Dvere, ktoré si zamilujú aj nároční!

Dnes nájdeme v obchodoch dvere rôznych veľkostí, parametrov, štýlov ... Dobrou správou je, že všetky sú dostupné pre každého, a to aj napriek tomu, že ich ceny sa navzájom mierne líšia. Jednotkou na trhu sú pochopiteľne dvere z hliníku, ktoré si vás získajú svojou kvalitou, technickými parametrami a nepochybne i vzhľadom. Investícia do týchto dverí sa v konečnom dôsledku jednoznačne vyplatí, keďže vám vydržia pokojne aj do konca života, a to pri minimálnej údržbe. Ich cena je síce o niečo vyššia, no nejde o výrazný cenový rozdiel od iných dverí, ktorý by vás bol odradil. V tomto prípade je skutočne lepšie siahnuť po vysokokvalitných hliníkových dverách, ktoré sa vám tak ľahko nezničia, veď ide o výrobok, po ktorom siahnu i tí menej nároční. Okrem materiálu si všímajte tiež spôsob otvárania dverí, dvernú výplň, kovanie, povrch či spomínané presklenie, ktoré sa veľa krát v domácnostiach zíde! Nič nenechajte teda na náhodu a vašu kúpu si poriadne premyslite, aby ste vaše rozhodnutie skôr či neskôr neoľutovali! 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?